Imprezy Integracyjne

integracja

Autorskie scenariusze | Unikalna Integracja | Bogate zaplecze techniczne

Priorytetem każdej firmy jest to, by zadania wykonywane przez jej pracowników były jak najbardziej staranne i profesjonalne. Kluczem do tego są oczywiście kompetencje i doświadczenie, jednak aby umiejętnie połączyć siły wszystkich współpracowników, niezbędna jest doskonała komunikacja między nimi i chęć współpracy. Jedną z najważniejszych kwestii z tym związaną jest wzajemna sympatia i przyjazna atmosfera między pracownikami. Budowanie silnego i zgranego zespołu to podstawowa rzecz, od której powinna zacząć każda firma, by móc myśleć o stabilnej przyszłości na rynku.

Nowi pracownicy, dołączający do zespołu z reguły czują się niezbyt pewnie w nieznajomym sobie otoczeniu. Ciepłe i serdeczne przyjęcie ich przez zespół to jedna z najważniejszych kwestii niezbędnych do tego, by relacje zostały nawiązane i utrzymane poprawnie. Warto jednak od czasu do czasu stworzyć sytuację bardziej komfortową do tego, by nie tylko nowi, ale także wszyscy pracownicy poznali się jeszcze lepiej, na neutralnym gruncie. O wiele lepiej nawiązuje się przyjazne relacje z osobami, o których wiemy coś więcej niż tylko to, jaką funkcję pełnią w firmie. Doskonałą sytuacją pozwalającą na spojrzenie na siebie wzajemnie pod innym kątem są imprezy integracyjne. Neutralne miejsce, brak firmowych zasad i presji czasu – to warunki idealne do tego, by poznać się lepiej.

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w niezwykłej przygodzie, która zmieni w funkcjonowaniu firmy o wiele więcej, niż można się spodziewać. To z pewnością nie będzie kolejne przymusowe wyjście firmowe, pełne napięcia, myślenia o pracy i oficjalnego tonu. ARK zadba o to, by każdy z uczestników mógł  stwierdzić z całą stanowczością, że było warto wziąć udział w tym przedsięwzięciu.

Poznaj nasze realizacje.

INTEGRACJA Z ARK GWARANTUJE SAME KORZYŚCI:

  • Lepsze poznanie się pracowników podczas eventu firmowego, wspólne wykonywanie zadań stanie się przyjemnością, a wszelkie wzajemne opory zostaną złamane.
  • rozmowa i współpraca z dala od atmosfery firmowej pozwoli na scalenie zespołu
  • wspólne przeżycia i działania poza firmą sprawią, że pracownicy patrzeć będą na siebie w kategoriach dobrych znajomych, a nie obcych ludzi.

Nie ma obaw o to, że atmosfera na takim spotkaniu będzie napięta z powodu braku pomysłów, odwagi czy inicjatywy obecnych – o wszystko zadbamy z największą dbałością w taki sposób, by żaden z uczestników nie czuł przymusu, a jedynie chęć do zabawy i relaksu.

Dysponujemy wachlarzem scenariuszy na oprawę wieczornych imprez.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z szerokiej oferty imprez firmowych. Incentive Travel to coraz popularniejsza turystyka dla pracowników jak i klientów przedsiębiorstwa.

Kilka słów o nas

Oferujemy kompleksową organizację każdego rodzaju przedsięwzięcia, jesteśmy w stanie przygotować każdy event oraz szkolenie zgodnie z potrzebami Firmy, a także wiemy jak wygląda fachowa organizacja imprez i wydarzeń nietypowych.

Kontakt z nami

ARK Sp.j.
Ul. Strumykowa 6A lok. 53, 03-138 Warszawa

+48 516 350 282

info@ark.biz.pl