Pikniki

pikniki
Życia nie mierzmy ilością oddechów, lecz ilością chwil zapierających dech w piersiach.
Firma ARK prowadzi działalność w zakresie rozrywki i rekreacji. Organizujemy pikniki firmowe dla pracowników, rodzin z dziećmi oraz skierowane wyłącznie do najmłodszych uczestników. Oferujemy liczne atrakcje, które zaspokoją każde podniebienie, sprawimy że Państwa Pracownicy będą się świetnie bawić, a także nawiążą nowej znajomości i zapomną na chwilę o pracy. Pikniki firmowe dla rodzin są idealną okazją na poprawę atmosfery firmowej, zbliżają nie tylko pracowników, ale i członków rodzin do siebie. Powstałe w ten sposób więzi trwają długie lata. Ciekawe scenariusze sprawiają, że uczestnicy spędzają z nami długie godziny. Szereg urządzeń ułatwiają aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.
Dysponujemy własnym zapleczem technicznym i urządzeniami piknikowymi jako nieliczni w Polsce.
Proponujemy liczne atrakcje dla młodzieży i dziec. Wynajmujemy między innymi: zjeżdżalnie, skakańce, euro-bungee, trampoliny, dmuchane place zabaw, suche baseny z piłkami, byka rodeo i inne urządzenia. Dzięki ARK mogą Państwo skorzystać z licznych sprzętów np. na pikniki firmowe, szkolenia, eventy, wyjazdy, wieczory tematyczne, spotkania firmowe, konferencje, bankiety i gale itp. Atmosfera jaka otacza pikniki firmowe, wspaniała muzyka, popisy animatorów, przepyszne jedzenie, dmuchańce, zawody sportowe, gry, pokazy i występy to nieliczne propozycje, które proponujemy naszym klientom. Zapewniamy jednocześnie wykwalifikowaną kadrę instruktorów oraz odpowiednie zabezpieczenie w postaci sprzętu i ekip medycznych, aby wydarzenie stało się niezapomnianą, ale także w pełni bezpieczną zabawą, która na długo pozostanie w Państwa pamięci.
Poznaj nasze realizacje.

Kilka słów o nas

Oferujemy kompleksową organizację każdego rodzaju przedsięwzięcia, jesteśmy w stanie przygotować każdy event oraz szkolenie zgodnie z potrzebami Firmy, a także wiemy jak wygląda fachowa organizacja imprez i wydarzeń nietypowych.

Kontakt z nami

ARK Sp.j.
Ul. Strumykowa 6A lok. 53, 03-138 Warszawa

+48 516 350 282

info@ark.biz.pl