Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem ludzi z pasją. Od 10 lat dostarczamy energię, kreujemy emocje, bawimy, aranżujemy, sięgamy gwiazd, wprawiamy w zachwyt.

Usługi

Dysponujemy szerokim wachlarzem usług,

ORGANIZUJEMY: GALE, BANKIETY, INCENTIVE TRAVEL, KONFERENCJE, SPOTKANIA INTEGRACYJNE, PIKNIKI RODZINNE, IMPREZY MASOWE.

Każdy event, jego organizacja, dbałość o szczegóły oraz zaangażowanie naszej ekipy są gwarancją komfortu, bezpieczeństwa i spokoju.

Poleć nas

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Nasze wartości

Jakość

Wiemy, że Klient oczekuje usługi wysokiej jakości i my taką gwarantujemy. Jesteśmy właścicielami kilku magazynów sprzętu – nasze urządzenia rekreacyjne zakryją powierzchnię hektara, kilkunastoma pojazdami pokonamy dziesiątki tysięcy kilometrów, zadaszymy setki metrów kwadratowych, nagłośnimy i oświetlimy olbrzymie hale i plenery. Wszystko po to, aby zapewnić produkt, którego jakość gwarantujemy.

Najważniejsze są relacje

Uczciwość

Dbamy o relacje z naszymi Klientami, wywiązujemy się z obietnic i zawsze jesteśmy gotowi na 2 godziny przed wyznaczonym terminem. Zaufanie Kontrahenta jest dla nas kluczowe – zapewniamy, iż dane słowo ma dla nas wartość nadrzędną.

pomysł?

Kreatywność

Klient mówi nam, że chce zorganizować niezapomnianą imprezę. W ciągu kilkunastu minut otrzyma od nas kilkadziesiąt pomysłów, które wyskakują z naszych głów z prędkością światła. ARK zorganizuje event, który Uczestnicy zapamiętają na bardzo długo.

Agnieszka Ramiaczek

Agnieszka Ramiączek


Dyrektor Kreatywny
kom. +48 516 350 282
a.ramiaczek@ark.biz.pl

P_sidor

Piotr Sidor

Manager ds. Eventów
kom. +48 609 543 604
p.sidor@ark.biz.pl