ZAPRASZAMY do świata naszych

GALE
JUBILEUSZE
KONCERTY GWIAZD
Previous
Next
INCENTIVE TRAVEL
TEAM BUILDING
Previous
Next
PIKNIKI RODZINNE
WARSZTATY
Previous
Next

Organizujemy prestiżowe wydarzenia wieczorne, wzbudzamy zachwyt w oczach Gości, tworzymy wspomnienia. W najdrobniejszych szczegółach, odważnie i kreatywnie kształtujemy wizję przedsięwzięcia. Zajmujemy się całą logistyką oraz brandingiem, cateringiem, aranżacją przestrzeni, transportem gości, itp. Posiadamy własny sprzęt – od sceny i nagłośnienia, poprzez ogromną ilość światła oraz ekranów LED. 

Event w rękach ARK to gwarancja spokoju oraz pełnego i profesjonalnego przeprowadzenia imprezy od A do Z.

Tworzymy niezapomniany klimat oraz pobudzamy adrenalinę w żyłach naszych Gości. Oferujemy moc i ekscytację. Organizujemy wyjazdy do najciekawszych zakątków w Polsce, jak i na świecie.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie tworzenia programów integracyjnych – opracowaliśmy kilkadziesiąt autorskich scenariuszy oraz rozwiązań. Nasze zaplecze techniczno-organizacyjne daje gwarancję świetnej zabawy, ale również konkretnych efektów w postaci poprawy komunikacji, mobilizacji oraz zaangażowania zespołu. Stale rozwijamy się i doskonalimy – jako jedna z pierwszych agencji w kraju wykorzystujemy nowe technologie w teambuildingu.

Posiadamy liczny sprzęt rekreacyjno-rozrywkowy. Dmuchane zjeżdżalnie, pneumatyczne sprzęty dla dorosłych, namioty, nagłośnienie plenerowe, agregaty, scenografia, wykwalifikowani animatorzy oraz prowadzący – wszystko to jest na wyciągnięcie ręki. Jesteśmy agencją eventową z własnym zapleczem – dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość przy zachowaniu rozsądnych cen.