Wyróżnienie roczne
Wedel Champions League 2019

Składamy Ci serdecznie gratulacje za osiągnięcie najlepszego wyniku w ramach Wedel Champions League w 2019. Dziękujemy za wysiłek włożony w realizację założonych celów i życzymy wytrwałości w dalszej pracy oraz determinacji w realizacji zadań.

Wybierz swoje wyróżnienie w ciągu:

Dni
Godzin
Minut

1. Balticus Deep Water

Kolor tarczyCzarny
Szerokość koperty42 mm
MechanizmAutomatyczny
SzkiełkoSzafirowe
Szerokość paska24 mm
Wodoszczelność30 ATM

W efektownej „kwadratowej” kopercie zamknęliśmy pancerny mechanizm ze stajni Citizena -Miyota 9015. Tarczę o intensywnym czarnym kolorze chroni wypukłe szafirowe szkło wyposażone w antyrefleks. Ceramiczny bezel o wyraźnym kliku jest oczywiście jednokierunkowy a wszystkie znaczniki na nim widoczne wypełnione zostały lumą. Ta sama farba luminescencyjna znalazła się również na indeksach i wskazówkach aby odczyt wskazań, nawet w całkowitej ciemności, nie stanowił najmniejszego problemu.

Dodatkowo dwa paski, które obok stalowej bransolety wchodzą w skład zestawu.

2. Seiko Chronograph Solar

Kolor tarczyCzarny
Szerokość koperty41 mm
MechanizmSolarny, SEIKO V176, japoński
SzkiełkoSzafirowe
Szerokość paska22 mm – stal szlachena
Wodoszczelność100 m

Seiko Chronograph Solar  jest męskim zegarkiem, który utrzymano w klasycznym czarnym kolorze podkręconym oryginalnymi akcentami. Analogowy cyferblat pokryty drobnym wzorkiem wyposażono w robiące wrażenie subtarcze chronografu i tachymetru oraz okienko datownika dnia miesiąca. Tarczę osadzono w stalowej kopercie, która zawieszona jest na bransolecie z tego samego materiału. Zaletami zegarka są mechanizm solarny umieszczony pod zakręcanym deklem oraz odporne na rysy szkiełko szafirowe. Wodoszczelność produktu wynosi 100 metrów.

3. Suunto 9 Baro Black

Kolor tarczyCzarny
Szerokość koperty50 mm
MechanizmKwarcowy
SzkiełkoSzafirowe
Szerokość paska24 mm – tworzywo
Wodoszczelność100 m
RÓWNIE WYTRZYMAŁY JAK TY!

Jeśli skupiasz się na określonym, sportowym celu lub outdoorowej przygodzie, musisz mieć pewność, że zegarek będzie w stanie funkcjonować przez długi czas i pokona wraz z Tobą cały dystans. Suunto 9 z funkcją umożliwiającą ciągłe śledzenie aktywności do 120 godzin jest tak samo wytrzymały jak Ty!

Suunto 9 to multisportowy zegarek GPS zaprojektowany dla zawodników, którzy wymagają od zegarka sportowego tego, co najlepsze. Dzięki systemowi zarządzania żywotnością baterii opartemu na inteligentnych powiadomieniach zegarek działa tak długo, jak trzeba. Wytrzymały model Suunto 9 jest wykonany z myślą o długich, wyczerpujących treningach, zawodach i ekstremalnych przygodach.

Aplikacja Suunto kompatybilna z Android oraz iOS.

Wybór wyróżnienia

Proszę wybrać nr zegarka


Dane

Proszę wypełnić dane do wysyłki prezentu