Wyróżnienie roczne
Wedel Champions League 2019

Składamy Ci serdecznie gratulacje za osiągnięcie najlepszego wyniku w ramach Wedel Champions League w 2019. Dziękujemy za wysiłek włożony w realizację założonych celów i życzymy wytrwałości w dalszej pracy oraz determinacji w realizacji zadań.

Wybierz swoje wyróżnienie w ciągu:

Dni
Godzin
Minut

1. Tissot Lady

Kolor tarczyBiała
Średnica koperty33 mm
MechanizmKwarcowy
SzkiełkoSzafirowe
PasekSkórzany
Wodoszczelność100m

Damski zegarek z diamentami, który nadaje się idealnie do codziennego użytkowania. Tradycyjna linia w połączeniu ze współczesnymi rozwiązaniami sprawia, że osiągamy produkt ponadczasowy i godny uwagi. Koperta o średnicy 33mm została wykonana z najwyższej jakości stali szlachetnej. Luneta w kolorze różowego złota nadaje dodatkowego szyku. Prosta tarcza w kolorze srebrzystym z diamentami urzeka elegancją i wykwintnością. Wskazówki dzięki luminescencji są widoczne nawet po zmroku. Subtelny datownik na godzinie szóstej wskazuje bieżący dzień miesiąca. Ten niezwykle uniwersalny czasomierz zamocowano na tradycyjnym, skórzanym pasku w kolorze brązowym z tradycyjną sprzączką.

2. Certina Lady Chronograph

Kolor tarczyBiały
Szerokość koperty35 mm
MechanizmKwarcowy
SzkiełkoSzafirowe
Szerokość paska16 mm – skóra naturalna
Wodoszczelność100 m

Zegarek Certina Lady jest wyjątkowym zegarkiem damskim, jest to chronograf co znacznie zwiększa funkcjonalność tego czasomierza. Tarcza zegarka została wykonana z masy perłowej co nadaje jej wielowymiarowości. W miejsce indeksów zostały wstawione małe klejnoty, a oznaczenie godzinowe możemy ujrzeć jedynie na godzinie 12 i jest ona wyrażona w cyfrze rzymskiej.  Na pasku zegarka widnieją niewielkie drapowania, które nadają mu ciekawego charakteru. 

3. Suunto 9 Baro White

Kolor kopertySrebrny
Szerokość koperty50 mm
MechanizmKwarcowy
SzkiełkoSzafirowe
Szerokość paska24 mm – tworzywo
Wodoszczelność100 m
RÓWNIE WYTRZYMAŁY JAK TY!

Jeśli skupiasz się na określonym, sportowym celu lub outdoorowej przygodzie, musisz mieć pewność, że zegarek będzie w stanie funkcjonować przez długi czas i pokona wraz z Tobą cały dystans. Suunto 9 z funkcją umożliwiającą ciągłe śledzenie aktywności do 120 godzin jest tak samo wytrzymały jak Ty!

Suunto 9 to multisportowy zegarek GPS zaprojektowany dla zawodników, którzy wymagają od zegarka sportowego tego, co najlepsze. Dzięki systemowi zarządzania żywotnością baterii opartemu na inteligentnych powiadomieniach zegarek działa tak długo, jak trzeba. Wytrzymały model Suunto 9 jest wykonany z myślą o długich, wyczerpujących treningach, zawodach i ekstremalnych przygodach.

Aplikacja Suunto kompatybilna z Android oraz iOS.

Wybór wyróżnienia

Proszę wybrać nr zegarka


Dane

Proszę wypełnić dane do wysyłki prezentu